Buty narciarskie Head Advant Edge

Nowy model butów narciarskich Head Advant Edge z kolekcji 2016/2017 to idealne rozwiązanie dla każdego narciarza. Jak zapewnia producent model Advant Edge jest „zaprojektowany by dać dobrym narciarzom możliwość indywidualnego dopasowania precyzji i komfortu”. Head Adapt Edge przeznaczony jest na przygotowane trasy i daje możliwość spędzenia na stoku wielu godzin,  a nawet cały dzień.

advant edge 2017

Taką „wygodę” daje nam zastosowana w tym modelu technologia Perfect Fit, czyli perfekcyjne dopasowanie stopy do buta. W konstrukcji Adapt Edge zastosowana trzy różne materiały o danej gęstości. Najbardziej miękki materiał ułatwia zakładanie i dopasowanie. Twardszy daje stabilność i wspiera trzymanie, a najtwardszy z materiałów odpowiada za wzmocnione trzymanie i stabilność. Wkładka 2100CC użyta w Adapt Edge jest najbardziej cenioną wkładką na świecie, a daje użytkownikowi  łatwość wkładania i niezwykłą precyzję jazdy. Adapt Edge jest modelem jednym z niewielu, który można  wygrzać w specjalnym piecyku (temp. 80 stopni C), co po założeniu i dopięciu przekłada się na idealne dopasowanie do stopy narciarza. To kolejny mocny atut tego modelu.

kup teraz narty supershape

Wszystkie klamry mają mikroregulację, najwyższa z nich posiada regulowana zębatkę. Obydwie klamry na cholewce mają podwójną siłę dopięcia, czyli dodatkowa wygoda w zakładaniu przy użyciu mniejszej siły dopięcia. Dopełnieniem klamer jest szeroki i solidnie obszyty, wygodny w zapinaniu pasek. Ten nowy model butów narciarskich Head posiada również możliwość regulacji bocznego pochylenia buta, czyli kolejna arcy ważna technologia Head Canting System. Kształt butów jest nowoczesny i dynamiczny. Design bardzo stonowany. Materiał skorupy jest matowy, dzięki czemu każde większe rysy nie rzucają się w oczy, a drobniejsze zarysowania nie są widoczne.

buty narciarske head advant