Narty Head i.Supershape Magnum

Nowy Head i.Supershape Magnum jest precyzyjnym przyrządem do zmieniania prędkości w przyjemność. Z Supershape Magnum możesz jeździć przez cały dzień tak szybko jak tylko masz na to ochotę. Umożliwia to wbudowany grafen, który sprawia, że natra jest lżejsza. Ten model jest niezwykle szybki i precyzyjny, promień 13.1 daje możliwość wykonywania szybkich i agresywnych skrętów. Przeznaczony do jazdy na przygotowanej trasie.

supershape magnum head

Użyte technologie w Supershape Magnum: Era 3.0 S, KERS, Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction, ślizg UHMC o strukturze Race, Speed Rocker.

Narta przeznaczona dla doskonałych narciarzy. Przeznaczone wiązanie PRX 12.

 


kup teraz narty supershape

 

TALIOWANIE I PROMIEŃ SKRĘTU NART SUPERSHAPE MAGNUM:

DŁUGOŚĆ DZIÓB ŚRODEK PIĘTKA PROMIEŃ
149 128 71 108 10,3
156 129 71 109 11,2
163 130 72 110 12,2
170 131 72 110 13,1
177 132 73 111 14,2

 

head_supershape_magnum_2017_650_wp

 

Technologie:

Era 3.0 S – ERA 3.0 S to kombinacja carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich.

KERS – KERS to skrót od Kinetic Energy Recovery System, czyli system odzyskiwania energii kinetycznej. Ta technologia działa jak turbodoładowanie,
zapenia dodatkową moc i przyspieszenie poprzez usztywnienie tylnej części narty w czasie wychodzenia ze skrętu. Daje to efekt BOOST, czyli doładowanie katapultujące narciarza w kolejny skręt. Dokładnie tak samo kierowcy Formuły 1 wciskają przycisk uzyskując w ten sposób dodatkową prędkość. Technologia HEAD KERS jest elektronicznym, w pełni zintegrowanym i automatycznym systemem. Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu. W tym momencie aktywny microchip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty.Tył narty natychmiast sztywnieje zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu.

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction – zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów znanych ludzkości.
Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

Speed Rocker – twarde trasy już nie straszne- delikatne podniesienie przedniej części narty i tradycyjny camber, czyli doskonałe osiągi, łatwa inicjacja skrętu i uniwersalność w miękkim śniegu. 10% rocker i 90% camber wystarczy, aby wykrzesać to co najlepsze z jazdy na krawędziach i zapanować nad skrętem.  Speed Rocker w nartach Head to zabójcza broń i kontrola. Jest szybka! A Ty?

Ślizg UHM C o strukturze Race – najszybszy ślizg z najwyższej jakości materiałów i struktura z możliwych; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.