Narty Head Worldcup Rebels i.SL

Narty Head Worldcup Rebels ISL zaprojektowane zostały z myślą o prawdziwych speedoholikach. Narty zapewniające najwyższą jakość, dla najbardziej wytrzymałych narciarzy.

narty-head-wordcup-rebels-isl-2017

Stabilność i doskonałe dopasowanie do potrzeb użytkownika zapewnia wielowarstwowa konstrukcja różnych materiałów tj. drewno, titanal i oczywiście super mocny grafen. Te zwycięskie narty napakowane są najnowszymi technologiami Head’a. Jeśli masz potrzebę podniesienia adrenaliny jest to model właśnie dla Ciebie! Na tych nartach skręca się mega szybko!

kup teraz narty supershape

TALIOWANIE I PROMIEŃ NART HEAD WORLDCUP REBELS ISL

DŁUGOŚĆ DZIÓB ŚRODEK PIĘTKA PROMIEŃ
150 123 67 107 10,4
155 123 68 107 10,9
160 124 68 108 11,5
165 125 68 109 12,2
170 125 69 109 12,9

 

worldcup_rebels_isl_2017

Technologie:

KERS to skrót od Kinetic Energy Recovery System, czyli system odzyskiwania energii kinetycznej. Ta technologia działa jak turbodoładowanie, zapewnia dodatkową moc i przyspieszenie poprzez usztywnienie tylnej części narty w czasie wychodzenia ze skrętu. Daje to efekt BOOST, czyli doładowanie katapultujące narciarza w kolejny skręt. Dokładnie tak samo kierowcy Formuły 1 wciskają przycisk uzyskując w ten sposób dodatkową prędkość. Technologia HEAD KERS jest elektronicznym, w pełni zintegrowanym i automatycznym systemem. Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu. W tym momencie aktywny microchip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty. Tył narty natychmiast sztywnieje zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu.

Technologia Intelligence – Elektryczny system zarządzania nartą- Na ubitym stoku potrzebujesz doskonałego trzymania krawędzi. Na miękkim śniegu oczekujesz od nart uległości przy manewrach. HEAD znalazł rozwiązanie. Dzięki technologii Intelligence narty sprawują się idealnie i dopasowują odpowiednio do rodzaju terenu i poziomu umiejętności. Włókna piezoelektryczne, które absorbują wibracje z prędkością światła. Gdy jedziesz szybciej system Intelligence usztywnia nartę co zwiększa stabilność. Dostosowuję nartę do tego gdzie i jak jedziesz.

Technologia Intelligence Graphene – Poczuj innowację. dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli z serii supershape, odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą nobla pozwoliły na zbudowanie nart z serii performance o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie – precyzyjna inicjacja skrętu.
Włókna Intellifibers z materiału piezoelektrycznego zostały umieszczone pod kątem 45° przed wiązaniem narty. Reagują one na impulsy mechaniczne pochodzące z ugięcia nart i przekształcają je w energie elektryczną. Im mocniejszy nacisk na nartę tym więcej wytworzonej energii. Uzyskana energia elektryczna trafia do włókien. Powoduje ich usztywnienie, tym samym zwiększając sprężystość i sztywność skrętną narty.

STIFFNESS – Ułożenie włókien pod kątem 45° zwiększa sztywność skrętną narty, wciskając krawędź jeszcze bardziej w śnieg podczas skrętu. Przy większej prędkości cała narta zostaje jeszcze bardziej usztywniona.

TECHNOLOGIA INTELLIGENCE CHIP – Energia elektryczna wytwarzana przez włókna jest nie tylko odzyskana ale zakumulowana w chipie i zwielokrotniona. Następnie zostaje uwalniana stopniowo w zależności od właściwości jezdnych narty.

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction – zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów znanych ludzkości.
Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

Rebel Camber – Dwa lata temu rebelią było posiadanie rockera. Dziś rebelią jest camber, czyli tradycyjne wygięcie narty. Rebel Camber zapewnia wybuchowe przyspieszenie i wspaniałe trzymanie krawędzi. To budzi World Cup Rebelsa w każdym z nas.

Ślizg UHM C o strukturze Race – najszybszy ślizg z najwyższej jakości materiałów i struktura z możliwych; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.

Dedykowane wiązania:  Freeflex Evo 11 2017