Narty Head i.Supershape Rally

Dla nowego Supershape Rally nie ma rzeczy takich jak zbyt twardy lód, zbyt miękki puch, czy zbyt ciasne skręty. Rally poradzi sobie ze wszystkim, więc można z nim pozwolić sobie na wyszukane szusowanie. Supershape Rally ma wbudowany grafen, dzięki czemu wprowadzi Cię w zupełnie nowy wymiar narciarstwa. Doskonała przyczepność od pierwszego momentu styczności z podłożem aż do samego końca, przyspieszenie, prowadzenie i kontrola w każdych warunkach – tego można się spodziewać po nowym Rally.

narty head supershape i rally

Użyte technologie w Supershape Rally: Era 3.0 S, KERS, Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction, ślizg UHMC o strukturze Race, Speed Rocker.

Narta przeznaczona dla doskonałych narciarzy. Wiązanie w zestawie: PRX 12.


kup teraz narty supershape

 

PROMIEŃ I TALIOWANIE NART SUPERSHAPE RALLY:

DŁUGOŚĆ DZIÓB ŚRODEK PIĘTKA PROMIEŃ
149 132 74 112 0,0
156 133 75 113 0,0
163 134 75 113 0,0
170 135 76 114 13,7
177 136 77 115 0,0

 

i_rally_head_2017

 

Technologie:

Era 3.0 S – ERA 3.0 S to kombinacja carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich.

KERS – KERS to skrót od Kinetic Energy Recovery System, czyli system odzyskiwania energii kinetycznej. Ta technologia działa jak turbodoładowanie,
zapenia dodatkową moc i przyspieszenie poprzez usztywnienie tylnej części narty w czasie wychodzenia ze skrętu.
Daje to efekt BOOST, czyli doładowanie katapultujące narciarza w kolejny skręt. Dokładnie tak samo kierowcy Formuły 1 wciskają przycisk uzyskując w ten sposób dodatkową prędkość. Technologia HEAD KERS jest elektronicznym, w pełni zintegrowanym i automatycznym systemem.
Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu. W tym momencie aktywny microchip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty. Tył narty natychmiast sztywnieje zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu.

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction – zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów znanych ludzkości.
Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu,
co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

Speed Rocker – twarde trasy już nie straszne- delikatne podniesienie przedniej części narty i tradycyjny camber, czyli doskonałe osiągi, łatwa inicjacja skrętu i uniwersalność w miękkim śniegu. 10% rocker i 90% camber wystarczy, aby wykrzesać to co najlepsze z jazdy na krawędziach i zapanować nad skrętem. Speed Rocker w nartach Head to zabójcza broń i kontrola. Jest szybka! A Ty?

Ślizg UHM C o strukturze Race – najszybszy ślizg z najwyższej jakości materiałów i struktura z możliwych; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.

head supershape rally 2017