Narty Head Super Joy

W najnowszym damskim modelu Super Joy marki Head rządzi szybkość, klasa i oczywiście moda. Super Joy jest teraz doskonale wyważony, a to dzięki obniżeniu cambera. Te zmiany w konstrukcji zmniejszyły jeszcze bardziej wagę nart, dzięki czemu jazda wymaga mniejszego nakładu sił i jest bardziej intuicyjna.

Mimo to Super Joy nadal nie stracił na szybkości, stabilności. Przezroczysty ślizg UHM C o dużej gęstości gwarantuje wytrzymałość, a elastyczności nadają kompozytowy rdzeń i płyta Super Lite Rail . Ten model z pewnością przekroczy twoje oczekiwania!

Przeznaczone wiązanie: Joy 11.

kup teraz narty supershape

Zastosowane technologie:

Libra – Kobiecy Camber- zastosowanie najnowocześniejszych materiałów konstrukcyjnych (karbon i koroyd), a także najlżejszego i najmocniejszego na świecie grafenu, pozwoliło na obniżenie wagi narty o 20%. Dzięki grafenowi camber narta ma niższy profil, umożliwiający kobietom przyjęcie stabilnej pozycji. Teraz jazda jest jeszcze przyjemniejsza i nie wymaga dużego wysiłku, a skręty są wyjątkowo łatwe.

ERA 3.0 – sportowa technologia łącząca trzy elementy, zapewniające narcie wszechstronność: rocker, progresywny promień i przyspieszenie.

AllRideRocker: łatwiejsze sterowanie oraz zwiększone unoszenie w puchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera, tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

Progrersywny promień: Płynne skręty. Normalny rocker zmusza narciarzy do bardzo mocnego zakrawędziowania narty, aby uzyskać kontakt krawędzi ze śniegiem na całej jej długości. Progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem przy mniejszym o 50% zakrawędziowaniu narty. Więcej krawędzi na śniegu= większe trzymanie krawędzi.

Intellirise Rebound – Inteligentna stabilność. Przenieśliśmy legendarne pizoelektryczne włókna do przedniej części narty. Nieprzyjemne wibracje dziobu, które czuć w normalnych konstrukcjach rocker, tutaj nie występują. Te narty są po prostu za sprytne.

Graphene KOROYD Carbon Construction

Ślizg UHM C – najszybszy ślizg z najwyższej jakości materiałów i struktura z możliwych; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.